Taziye Mesajı

taziye mesajı başsağlığı mesajı nasıl yazılır ölen biri için ne yazılır yakını ölen birine nasıl mesaj atılır ölüm haberleri nasıl yazılır dini taziye mesajı ayetli taziye mesajı arkadaşa taziye mesajı rahmet başsağlığı mesajı yakın arkadaşa taziye mesajı

Yüce Allah her kuluna bir can verir. Bu canı zamanı gelince geri almak üzere kuluna emanet eder. Bugün bir dostumuzun emanetini teslim ettiğini duyduk. Rabbim günahlarını bağışlasın, cennetine kabul etsin. Başınız sağ olsun.

 

Vefat ve Ölüm İle İlgili Mesajlar

 

Dualarımız vefat eden dostumuzadır. Allah iman ile göçmeyi nasip etsin. Ve kuluna amel defterini sağından verenlerden eylesin. Mekanı cennet olun, kabri nur dolsun. Başınız sağ olsun.

 

taziye mesajı

taziye mesajı

 

Her nefis bir gün ölümü tadacak, ancak kullar geride bıraktıkları izler ile hatırlanacaktır. Kardeşimiz de geride çok güzel izler ve güzel hatıralar bırakan bir insandı. Allah cennetine kabul buyursun, huzur içinde uyusun.

Rabbimden sizlere büyük sabır versin. Yaşadığınız acıyı biraz olsun azaltmak için dualarımız izlerle. Başınız sağ olsun.

Ömrün boyunca koşarsın yakaladığın nasibindir. Nasibini bitiren de koşmayı bırakırmış. Nasibi dolan merhum / merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

Ölüm herkese bir nefes kadar uzakta aslında. Hayatını dolduran kardeşimize yüce Allah’tan rahmet niyaz ederim. Geride kalanlara hayırlı ve uzun ömürler dilerim.

Yaşadığımız üzüntüyü kelimeler ile ifade etmemiz mümkün değil. Allah merhuma / merhumeye rahmet eylesin. Metin olunuz, Allah yardımcınız olsun.

taziye mesajı

taziye mesajı

Vefat eden dostumuza yüce Allah’tan rahmet diliyoruz. İnşallah Rabbim cennete sizlere yeniden buluşmayı nasip etsin. Başınız sağ olsun.

Sevapları günahlarından ağır bassın. Hesabı kolay olsun. Allah onu cennetine koysun, başınız sağ olsun.

Daha fazla yazılı başsağlığı mesajları için Başsağlığı Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz

 

Yazılı Başsağlığı Sözleri

 

Acı haberinizi aldık. Yüce Allah din kardeşimizin günahlarını affetsin, cennetine kabul etsin. Peygamber Efendimiz ( Sallallahü Aleyhi ve Sellem ) şefaatçisi olsun sırat köprüsünden geçerken. Başımız sağ olsun.

‘inna lillah, ve inna ileyhi raciun’ Allah’tan geldik ve yine Allah’a döneceğiz. Rabbine kavuşan kardeşimize şefaat ve rahmet diliyoruz. Dualarımız sizinle.

Şu fani dünyada her şey belirsizdir. Kesin olan bir şey var, o da ölüm. Rabbim acısız ölüm nasip etsin. Kalanlarımızın başı sağ olsun.

Hayatın sırrını, ancak ölünce anlarsın. Hakikate kavuşan dostumuza rahmet ve şefaat diliyoruz. Başınız sağ olsun, Allah sabır versin.

Ölüm; zalim kullar için zulüm, iyi kullar için nurdur. Hakkın rahmetine kavuşan din kardeşim nurlar içinde uyusun. Allah cennetine kabul etsin, Peygamber Efendimiz ( Sallallahü Aleyhi ve Sellem ) ile cennette tanışma fırsatı bulsun. Başınız sağ olsun.

Daha fazla sözler için Allah Rahmet Eylesin Sözleri sayfamıza bakabilirsiniz.

taziye mesajı ile sevdiklerinizin en acılı gününde yanında olduğunuzu bildirin.