Hayat ve Ölüm İle İlgili Sözler

hayat ve ölüm ile ilgili sözler dokunaklı ölüm sözleri başsağlığı mesajı taziye mesajları

Başsağlığı Sözleri

Ölüm her ne kadar hayatın gerçeği olsa da canından can alır. Ama üzülme, Yaradan bunun da sabrını sana ulaştırır. Sevdiğinin mekânını Allah cennet eylesin, sana Sabırlar ihsan etsin.

Açıldı gönlümüze bir derin yara, sabır diler dualarımızı ulaştırırız Yaradan’a. Merhum kardeşimizin mekânı cennet, günahları af olsun İnşaAllah.

 

hayat ve ölüm ile ilgili sözler

hayat ve ölüm ile ilgili sözler

 

Daha dün gülüp neşelenirken bugün kardeşimizin toprağa vermek bize derin acı bıraktı. Sanma ki O seni bıraktı, unutma ki o bizi göklerden izliyor. Mekânı cennet olsun.

Ölüm hepimizin yakasında ama bugün sana yarın bana. Allah hepimize sanır ihsan eylesin merhumun mekânını cennet eylesin. Kimsenin acısını kimseye göstermesin.

Ölümün sırası yok, yaşı yok, acıması yok. Ama unutma ki Allah derdi verdiyse fermanı da verir. Rabbimden merhumun tüm sevenlerine sabır, Allahtan rahmet dilerim.

Çok sevgili kardeşimizi kaybetmiş olmanın acısıyla yaşıyoruz. Allah hepimize sabır versin, kardeşimizin mekânını cennet eylesin.

Bir dua güldürür yüzünü, kabir azabını hafifletir ve cennetin kapılarını açar Ona. Ağlamak çare getirmiyor kardeşim, dua et Yaradan’a. Mekânı cennet olsun.

hayat ve ölüm ile ilgili sözleri

hayat ve ölüm ile ilgili sözleri

 

Ölüm ve Hayata Dair Taziye Sözleri

 

Ölüm geliyorum demez çünkü onun saati zamanı yok. O her zaman davetsiz misafirdir ve bugün bizim misafirimiz oldu. Allah hepimize Sabırlar versin, sevdiğimizin mekânını cennet eylesin.

İnsan misafir bu misafirhanede, vaadi gelince çeker gider memleketine. Kardeşimizin de vaadi doldu ve gitti evine. O her zaman bizim gönlümüzde Allah sabrını versin bizlere.

Kardeşimize Allah ( Celle Celalühü ) kabir azabı çektirmesin, mekânını cennet eylesin. Alışmak zor ama Allah bize sabır versin. Ruhunu şad, kabrini geniş eylesin.

Gün gelecek hepimiz gideceğiz geldiğimiz yere. O gitti bizden önce, bize de dua etmek kaldı geriye. Dualarımız seninle canım kardeşim, Allah ( Celle Celalühü ) ruhunu şad eylesin.

Minik bir boşluk var geldiğimiz yer ile gideceğimiz yer arasında. Yüce Allah ( Celle Celalühü ) gel dediyse gideceğiz hepimiz oraya. Kardeşimiz bizden önce vardı Yaradan’a. Mekanın cennet olsun kardeşim.

 

Başsağlığı Mesajı Yazılı

 

Acısını çekmek zordur ölümün, ağlamakla geri gelmiyor giden sevenimiz. Allah ( Celle Celalühü ) hepimize bu acıyı en hafifi ile atlatmayı nasip eylesin. Kardeşimizin mekanını cennet eylesin.

Değerli dostum, sizin ve ailenizin kaybı üzerime derin bir üzüntüyle düşüyor.

Vefat haberini duyduğumda yüreğim sızladı.

Onun kaybı hepimizi derinden etkiledi.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Sizlere ve ailenize sabır diler, acınızı paylaşırım. Başınız sağ olsun

hayat ve ölüm ile ilgili sözler