Başsağlığı Nasıl Yazılır

başsağlığı nasıl yazılır

başsağlığı nasıl yazılır

başsağlığı nasıl yazılır

Yazılı Başsağlığı ve Taziye Mesajları

Sevdiklerinizin en acılı gününde veya sizin en acılı gününüzde dostların yanıbaşınızda olması kadar güzel bir şey yoktur. Dostlarla birlikte acılar paylaşılır. dostlar sayesinde acıların üstesinden gelinir.

Her kalp çarpması, kul için Rabbine şükür sebebidir. Allah şükür sahibi kardeşimize rahmet etsin. Mekânı cennet olsun. Sabrınız bol olsun. Başınız sağ olsun.

Her kulun gerçek evi mezarıdır. Allah merhumun ailesine gerçek sabırlar versin ve evini nur ve güzel kokular ile bezesin. Başınız sağ olsun.

Hz Ebubekir der ki; ölümü özüne sevdir, nasıl olsa bir gün gelecektir. Allah vefat eden kardeşimize rahmet etsin, onu ve bizleri sevdiği kullarından eylesin. Mekanı cennet olsun.

İçten sevdiğim dostumun dünyevi acı ve kederlere elveda dediği haberini aldım. Rabbim ahiret hayatında huzur ve mutluluk versin. Mekanı cennet olsun.

Vefat eden dostumuz ömrü boyunca nasıl iyi bir insan olunacağını anlatmaya çalıştı. Umarım iyilikleri kabrine dolar, rabbim rahmetini esirgemez. Allah mekânını cennet eylesin, Hz peygamber şefaat etsin. Yüce Rabbim sizlere de sabırlar ihsan etsin. Başınız sağ olsun.

Vefat haberini duyduğum arkadaşım için çok üzgünüm. Allah günahlarını affetsin, onu cenneti ile müjdelesin. Başımız sağ olsun.

Yaşamın yarısı ölümdür. Her insan doğduğu anda bir gün öleceğini bilerek doğar. Allah utandırmayacak hayatlar yaşamayı ve temiz ölmeyi nasip etsin. Başınız sağ olsun.

 

Vefat Eden Kişiye ve Ailesine Mesajlar

 

Acı haberinizi maalesef almış bulunmaktayız. Yalnız şunu bilmelisiniz ki ölüm bir son değil bir başlangıçtır. Ve Rabbini seven her insana bir kurtuluştur ölüm. Allah kurtulanlardan olmayı nasip etsin. Başımız sağ olsun.

Ölen merhuma /  merhumeye rahmet niyaz eder, sağ kalanlara sabır dileriz. İhtiyacınız olduğunda yanınızda olacağımızı bilmelisiniz. Allah’a emanet olun, dualarımız sizler ile.

Birçok mutluluğa ortak olmuşken, dostumuzun cenazesinde uzakta olduğumuz ve acınıza ortak olamadığımız için ne kadar üzgün olduğumuzu anlatamayız. Yalnız olmadığınızı bilin, her zaman sizler ile birlikteyiz. Allah hepimize sabırlar versin. Başımız sağ olsun.

Her nefes yalan, dünya yalan, zaman yalan. Asıl gerçek Allah’tır ve hepimiz onun emanetini taşımaktayız. Hakkıyla taşıyıp, günü gelince hakkıyla geri ödeyenlerden olmak nasip olsun. Ölen kardeşimize tek gerçek olan Allah’tan rahmet niyaz eder, yakınlarına baş sağlığı dilerim. Allah cennette tekrar kavuşmayı nasip etsin inşallah.

 

Taziye Mesajı Resimli

 

taziye mesajı resimli

taziye mesajı resimli