Anlamlı Ölüm Mesajları

anlamlı ölüm mesajları dokunaklı ölüm sözleri acılı damar ölüm sözleri genç yaşta ölüm sözleri kırmayın ölüm var sözleri ölüm sözleri acılı hayat kısa ölüm var sözleri ölüm ile ilgili sözler kardeş ölüm sözleri

Taziye Mesajları Yazılı Başsağlığı Sözleri

Allah rahmet etsin sözleri başsağlığı dilekleri ölüm ve taziye mesajı başınız sağolsun sözleri

Yaşantısında güzellikler bırakarak bizlere veda eden merhuma sonsuz rahmet, aile ve yakın dostlarına sabır ve metanetler dileriz. Başınız sağ olsun.

anlamlı ölüm mesajları

anlamlı ölüm mesajları

Değerli aile dostumuz merhumu kaybetmenin üzüntüsünü derinden yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet aile ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Bu dünyaya gelip gitmeyen yok, gidip de geri dönen de yok. Yaşadığımız sürece neler yaptığımızın geride kalanlara miras olarak bıraktığımızı bilerek ve bunun idrakinde sahip olduklarınızın değerini bileceğiniz bu acı gününüzde sizlere sabırlar dilerim. Başınız sağ olsun.

Birçok güzel bekleyişle geldiğimiz bu geçici hayattan, güzellikler bırakıp gitmek herkese nasip olmaz. Merhumun mekânı cennet olsun. Işıklar içinde yatsın. Kalanlara Allah’tan sabır dileriz.

 

anlamlı ölüm mesajı

anlamlı ölüm mesajı

 

Dokunaklı ölüm sözleri acılı

 

Ölüm her canlıya geldiği gibi, bir gün mutlaka bizim kapımızı da çalacak.

Kişinin yaşadıklarından ders aldığı gibi böyle günlerde de sevdiklerimizin kıymetini daha iyi idrak edebilme fırsatı doğar bizlere.

Her an sevdiklerimizden ayrılabileceğimizi anlarız ki, bu bize aslında gerçek bir ders olarak unuttuklarımızı hatırlatır. Başınız sağ olsun.

Bir fincan kahve gibidir hayat aslında. Bazen tatlı bazen de acı günlerimiz olur.

taziye mesajı kısa

taziye mesajı kısa

Bu acı gününüzde sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Merhuma/Merhumeye Allah’tan gani rahmetler dileriz.

Siz değerli aile ve yakınlarına da güzel ömürler yaşamasını cenabı Allah’tan niyaz ederiz.

Daha fazla yazılı başsağlığı mesajları için Başsağlığı Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Damar ölüm sözleri

 

Kişinin sevdikleriyle beraber olacağı ahiret hayatına göç eden merhumeye Allah’tan rahmet ve merhamet, geride kalanlarına ise sabır ve hidayet nasip etmesini niyaz ederiz. Başınız sağ olsun, ömrünüz hayırlarla dolsun.

Rabbimiz hepimize öyle güzel bir yaşam nasip etsin ki dünyamız da ahiretimiz de cennet olsun. Vefat eden merhuma Allah’tan rahmet niyaz eder, aile ve yakınlarına sabırlar dileriz.

Geçici dünya hayatından, sonsuz ahiret hayatına göç eden merhuma Allah’tan sonsuz rahmet diler, yakın ve sevdiklerine sağlıklı ömürler yaşamasını dileriz.

ölüm ile ilgili yazılar

ölüm ile ilgili yazılar

Dünya hayatının fani olduğunu bizlere tekrardan hatırlatan ölümün verdiği acı, ciğerlerimize kadar kendini hissettirirken, sevdiklerimizin değerini bilmemiz gerektiğini de hatırlamamızı sağlar. Merhuma Allah’tan rahmet, geride kalanlarına selametler dileriz.

Bir ömür sona ermeden geride güzellikler bırakacak ameller yaşamamızı Allah nasip etsin. Kırgınların dahi birbirine kalplerinin ısındığı bu acı gününüzde bizler sizlerin yanınızdayız. Üzüntünüzü paylaşıyor, merhuma Allahtan rahmet diliyoruz.

anlamlı ölüm mesajları taziye mesajları