Ölen Kişiye Güzel Sözler

ölen kişiye güzel sözler yakını ölen kişiye söylenen sözler anlamlı ölüm mesajları kaybettiğin birini özlemek sözleri vefat sözleri dokunaklı ölüm sözleri acılı İyi insanın arkasından söylenen sözler vefat eden halaya sözler yakını ölen kişiye söylenen dini sözler

Sana dokunup kökünü içime çekerken şimdi toprağını okşamak ağrıma gidiyor. Ama olsun ben yine de varlığını hissediyorum ya o bana yetiyor.

 

ölen kişiye güzel sözler

ölen kişiye güzel sözler

 

Şimdi ben başında dua ederken beni duyuyorsun biliyorum. Sana dokunamamak çok zor ama hep yanımdasın hissediyorum. Allah mekanını cennet eylesin.

Bu mezar öylesine bir toprak değil, içinde kalbimi taşıyor. Allah ( Celle Celalühü ) bu dünyada çektiğini sana orada gül bahçesi eylesin. Dualarım hep seninle sende bizim kalbimizdesin.

Dün misafirhanede vaadini doldurdun bugün kendi evindesin. Şu bir karış toprak sana saray olsun kardeşim Allah mekânını cennet etsin.

 

Başsağlığı Sözleri

 

Yarının planını kurarken şimdi sonsuzluğun içindesin. Allah ( Celle Celalühü ) bu sonsuzluğun içinde seni iyi kuşlarından eylesin.

Ölümün acısını sen gidince yaşadım şimdi ise ölümün gerçeğini hissediyorum. Bekle beni, elbet bir gün bende senin yanında komşu olacağım.

 

taziye mesajı resimli

taziye mesajı resimli

Şimdi sen uyuyorsun belki de sonsuz bir rüyadasın. Ama unutma gittin diye vazgeçildin değil sen hep bizim kalbimizdesin. Allah ( Celle Celalühü ) mekânını cennet eylesin.

Biz bir rüyadayız sen ise rüyadan uyandın. şimdi orda ne görürsün bilmiyorum ama güzel rüyalara uyanmanı dilerim Allah’tan.

Sevapları günahlarından ağır bassın. Hesabı kolay olsun. Allah onu cennetine koysun, başınız sağ olsun.

Daha fazla yazılı başsağlığı mesajları için Başsağlığı Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz

 

Taziye Sözleri

 

Ölüm hayatın gerçeği, bu yaşananların hepsi bir masaldır. Biz bu masalda yuvarlanırken sen masalın iyi kahramanı olarak gittin hayatımızdan.

Şimdi sen burada yatıyorsun ya büyün şehir ölü benim için. Sen yoksun ya tüm teselliler boştur benim için. Allah gazabını göstermesin, cennetlik kuşlarından eylesin inşallah.

Topraktan geldik ve sen hepimizden önce toprağa döndün. Ben de yanına geleceğim günü bekliyorum ve oradaki hayatımız için sana bol bol dua ediyorum.

 

taziye mesajı

taziye mesajı

Dualar yarınlar için ise ben sana hep dua ediyorum. Bugünün de güzel olsun yarının cennet olsun. Allah’ın merhameti üzerine dolsun.

Allah hepimizi sevdiği kuşlardan eylesin. Seni de sevdiği kulların arasına aldı ve sen bizden gittin. Öteki hayatta yan yana olmak dileğimle mekânın cennet olsun.

Toprağında çiçekler açsın orada melekler arkadaşın olsun. Peygamber Efendimiz ( Sallallahü Aleyhi ve Sellem ) seni hep korusun Allah( Celle Celalühü ) günahlarını affetsin.

Ölüm bizi ayırdıysa gönüllerimiz hep bir arada. Mezarını koklamak ne kadar koysa da bana hep aklımdasın bunu unutma.

ölen kişiye güzel sözler