Dini Başsağlığı Mesajları

dini başsağlığı mesajları

dini başsağlığı mesajları

dini başsağlığı mesajları

Taziye Mesajları ve Sözleri Yazılı

acılı günde başsağlığı dileme mesajları en güzel sabır dileme sözleri başınız sağ olsun dilekleri en yeni taziye mesajı ve sözleri

Yüce Rabbim merhum / merhumeye rahmet etsin. Acı kaybınızdan dolayı size ve ailenize sabırlar diliyorum. Başınız sağ olsun.

Yüce Rabbim vefat eden kuluna rahmet etsin. Kalanlara da sabır ihsan eylesin. Başınız sağ olsun. Allah geride kaIanIara uzun ve hayırlı ömürler nasip etsin.

Vefat eden sevgili kardeşimize yüce Allah kendi katında rahmet nasip etsin. Kardeşimizi ve geri kalan tüm müminleri cennetine kabul etsin.

Cümle canlının varacağı son duraktır. Her nefis bir gün ölümü tadacak. Allah vefat eden merhum/merhumeye rahmet eylesin.

Yaşadığınız derin acıyı tam olarak anlayabilmemiz mümkün değil belki ama dualarımız sizinle ve vefat eden dostumuzladır. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

dini başsağlığı mesajları

dini başsağlığı mesajları

Vefat eden kardeşimizi ve bütün ölülerimizi Allah cenneti ile müjdelesin; onların var olan tüm hata ve kusurlarını affetsin. Rabbim dualarımızı kabul eylesin. Başımız sağ olsun.

 

Başsağlığı Mesajı

 

İnsanlar doğar, yaşar ve ölür. Şu kısacık hayatta önemli olan şey insanın yaşadığı süredeki insanlığı ve bu hayata, çevresindekilere kattıklarıdır. Ölen kardeşimizi hep güzel anımsayıp hayırla anacağız. Biz ondan razıyız, Allah da ondan razı olsun ve onu cennet bahçelerinden bir bahçeye koysun. Bizim de dualarımız kendisiyle olsun. Hepimizin başı sağ olsun.

 

Vefat Eden Kişinin Yakınlarına Söylenen Taziye Mesajları Başsağlığı Sözleri

 

Hayatımızı iyi veya kötü devam ettirdiğimiz bu dünyada, çok sevdiğimiz ve değerli dostumuzu kaybetmiş olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Bütün ölümler erkendir denmiş; sizin de bu erken ve zamansız kaybınızda yanınızda olduğumuzu unutmayınız. Sizlere başsağlığı diliyor ve geride kalanlarınıza uzun ve sıhhatli bir ömür için dua ediyoruz. Başınız sağ olsun ve Allah daima yardımcınız olsun.

Her nefis bir gün ölümü tadacaktır. Allah son nefesimizde bile iman dolu olmayı ve iman ile göçmeyi nasip etsin. Allah geride kalanlara sağlıklı ve hayırlı ömürler versin, elden ayaktan düşürmesin. Başımız sağ olsun.

Eskilerin bir lafı vardır; üç gün yatak, dördüncü gün toprak derler. Her nefsin sonu topraktır. Kaybımız büyük olsa da değerli kardeşimizi Rabbine kavuştu diye düşünüp, dualarımızı eksik etmeyeceğiz. Allah’ın Rahmeti üzerine olsun, Rabbim geride kalanlara sabır versin.

dini başsağlığı mesajları