Ölüm Mesajları Uzun

ölüm mesajları uzun anlamlı ölüm mesajları ölüye rahmet sözleri başsağlığı mesajı Allah rahmet eylesin sözleri

Başsağlığı ve Taziye Masajları Yazılı

Bu acılı gününüzde başsağlığı diler, Allah’tan sabırlar vermesini dilerim. Sözlerin kifayet etmediği bu anlarda, en kalbi duygularla acınızı paylaşıyoruz.

Kelimelerle anlatmak mümkün olmasa da yürekten edilen dualarımızla gönlümüzde yaşatacağız. İnanın yalnız değilsiniz. Bu zor zamanlarınızda Allah’ın merhameti üzerinize olsun. Yüce Allah sizlere ve tüm yakınlarına sabırlar versin.

ölüm mesajları uzun

ölüm mesajları uzun

Elbette kaybımız çok büyüktür. Vefat eden merhumu veya merhumeyi artık görmek mümkün değildir. Bu acıyla baş etmenin tek yolu da Yüce Allah’ın sunacağı sabır olacaktır. Bu zor aşamalarda ise biz yakınları, her an yanınızda olacak ve her ihtiyaç duyduğunuzda size yardımcı olacağız.

Mekanı cennet, kabri nurlarla dolsun. Yattığı yer cennet gül bahçesi olsun. Allah rahmet eylesin. Merhameti ile kuşatsın.

Başınız Sağolsun. Allah sabırlar versin.

Ölüm, biz  inançlı kişiler için bir yok oluş değildir. Ebediyete intikal eden kişi için Allah’ın merhameti ve af kapıları açılsın. Yattığı yerde huzurla uyusun. Dilek ve temennilerimizi Yüce Allah duysun inşaAllah.

Acılı günlerinizde Yüce Allah’tan sizlere ve tüm sevenlerine sabır ve güç vermesini diliyoruz.  Sözlerimiz tükendi.

Yüreğimiz matemle doldu. Gönülden acınızı paylaşıyor ve kalbimizle her an yanınızda bulunuyoruz. Mekânı cennet, yattığı yer nurlarla aydınlansın.

ölüm mesajları uzun

ölüm mesajları uzun

Yüce Allah’ın merhameti üzerine olsun. Huzurla uyusun. Toprağı bol olsun. En derin sevgi ve özlemimizle, acınızı kalben en derinden hissediyoruz. Tüm sevenlerine Allah sabırlar versin.

 

En Güzel Başsağşığı Mesajları ve Sözleri

 

Mesafelerin uzak olması, bu zor gününüzde yanınızda olmamızı engellese de dualarımız sizlerle birliktedir. Kalben her daim yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Mekânı cennet olsun. Allah rahmet eylesin. Huzurla uyusun inşaAllah.

Bizler onun yokluğu ile imtihan edilirken, Allah onun sorgusunu kolaylaştırsın inşaAllah. Allah’a yürüdüğü bu yolda önüne dikensiz gül bahçeleri çıksın karşısına.

 

basınız sagolsun mesajı

basınız sagolsun mesajı

Yaradan’ın merhameti ve affı onun üzerine olsun. Melekler yoldaşı olsun. Allah geride kalanların acısını dindirsin. Tüm yakınlarının da sabrını arttırsın inşaAllah..

Ölüm biliyoruz ki yeni bir hayata başlangıçtır. Bu imanla çıkılan yolda, huzurla uyusun. Ne mutlu ki ona böyle güzel eserler bıraktı arkasında. Bu dünyada yaptığı iyilikleri, onun Allah yolunda mertebesini yükseltsin inşallah. Bu inancın ışığında, Allah sizlere sabır versin. Çıktığı bu yolculukta cennet makamı olsun inşallah.

 

Resimli Taziye Mesajı

başınız sağolsun

ölüm mesajları uzun

ölüm mesajları uzun

dostlar sağolsun.

ölüm mesajları uzun